Cumhuriyet Halk Partisi yaklaşık 760 bin üyesi, 45 seçim bölgesinde milletvekili adaylarını belirlemek üzere seçim ile sandık başına gitti. İşte resmi olmayan sonuçlara göre seçim sonuçları:

CHP Ön Seçim Sonuçları

 

 

İL BÖLGE SIRA NO AD-SOYAD MESLEK
ADANA   1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN AVUKAT
ADANA   2 İBRAHİM ÖZDİŞ MÜHENDİS
ADANA   3 AYDIN USLUPEHLİVAN MÜHENDİS
ADANA   4 MÜZEYYEN ŞEVKİN MÜHENDİS
ADANA   5 RIZA METE DOKTOR
ADANA   6 AHMET ADIGÜZEL DOKTOR
ADANA   7 ABDULLAH SEDAT DOĞAN MÜHENDİS
ADANA   8 RUKİYE ÇİNKILIÇ AVUKAT
ADANA   9 AKİF KEMAL AKAY MÜHENDİS
ADANA   10 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU DİŞ HEKİMİ
ADANA   11 YÜKSEL KARAASLAN MALİ MÜŞAVİR
ADANA   12 ORHAN SÜMER SERBEST
ADIYAMAN   1 MEHMET SELÇUK TABAK DOKTOR
ADIYAMAN   2 ABDURRAHMAN TUTDERE AVUKAT
ADIYAMAN   3 FATMA ULUBEY GAZETECİ
ADIYAMAN   4 MEHMET KARAHAN İŞADAMI
AFYONKARAHİSAR   1 BURCU KAYIKCI AVUKAT
AFYONKARAHİSAR   2 MEHMET ALİ ECER DOKTOR
AFYONKARAHİSAR   3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ TİCARET
AFYONKARAHİSAR   4 YALÇIN GÖRGÖZ SERBEST
AFYONKARAHİSAR   5 BEKİR KASAP MEMUR
AKSARAY   1 MEHMET ÖZTÜRK ECZACI
AKSARAY   2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE EMEKLİ
AKSARAY   3 MEHMET ALİ TOPAÇ EMEKLİ
AMASYA   1 MUSTAFA TUNCER AVUKAT
AMASYA   2 RAMİS TOPAL İŞADAMI
AMASYA   3 DEVRİM ERSOY TİCARET
ANKARA 1. Bölge 1 NECATİ YILMAZ AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 2 AYLİN NAZLIAKA İŞKADINI
ANKARA 1. Bölge 3 ALİ HAYDAR HAKVERDİ AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 4 HİKMET TEPE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 5 GAMZE TAŞCIER ECZACI
ANKARA 1. Bölge 6 EMRE DOĞAN AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 7 SELAHATTİN EMRE AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 8 DURDU ÖZBOLAT İŞADAMI
ANKARA 1. Bölge 9 SEMA AKSOY AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 10 KAZIM SÖNMEZ EMEKLİ
ANKARA 1. Bölge 11 FARUK ÖZDEMİR SENDİKACI
ANKARA 1. Bölge 12 ERDOĞAN KILIÇ AVUKAT
ANKARA 1. Bölge 13 BİRSEN TEMİR EĞİTİMCİ
ANKARA 1. Bölge 14 İLYAS GÜVEN EROĞLU MÜHENDİS
ANKARA 2. Bölge 1 MURAT EMİR AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 2 NİHAT YEŞİL SERBEST
ANKARA 2. Bölge 3 ALİRIZA ERBAY DOKTOR
ANKARA 2. Bölge 4 CELALETTİN KOÇ İŞADAMI
ANKARA 2. Bölge 5 SEMRA DİNÇER EKONOMİST
ANKARA 2. Bölge 6 BARIŞ OZAN VURAL AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 7 ALİ YILMAZ AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 8 SERVET ÜNSAL DOKTOR
ANKARA 2. Bölge 9 SELMA ERGEN SERBEST
ANKARA 2. Bölge 10 HAYDAR DOĞAN EMEKLİ
ANKARA 2. Bölge 11 ABİDİN ŞAHİN AVUKAT
ANKARA 2. Bölge 12 YÜCEL ARTANTAŞ MALİ MÜŞAVİR
ANTALYA   1 NİYAZİ NEFİ KARA DOKTOR
ANTALYA   2 DENİZ BAYKAL AVUKAT
ANTALYA   3 MUSTAFA AKAYDIN DOKTOR
ANTALYA   4 DEVRİM KÖK TURİZMCİ
ANTALYA   5 FİGEN ÇALIKUŞU AVUKAT
ANTALYA   6 RAFET ZEYBEK SAVCI
ANTALYA   7 NUSRET BAYAR EĞİTİMCİ
ANTALYA   8 DENİZ FİLİZ AVUKAT
ANTALYA   9 SULTAN YEGEN AVUKAT
ANTALYA   10 SEVİNDİK GİZLİ DOKTOR
ANTALYA   11 CAVİT ARI AVUKAT
ANTALYA   12 GÜRKUT ACAR AVUKAT
ANTALYA   13 İBRAHİM KESER ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
AYDIN   1 METİN LÜTFİ BAYDAR DOKTOR
AYDIN   2 HÜSEYİN YILDIZ İŞADAMI
AYDIN   3 MEHMET FATİH ATAY AVUKAT
AYDIN   4 TAYFUN TALİPOĞLU GAZETECİ
AYDIN   5 FERDA ÇAĞLAR ERKUT İŞLETMECİ
AYDIN   6 ALİ ULVİ AKOĞLU İŞLETMECİ
BALIKESİR   1 MEHMET TÜM İŞADAMI
BALIKESİR   2 AHMET AKIN SANAYİCİ
BALIKESİR   3 NAMIK HAVUTÇA AVUKAT
BALIKESİR   4 FİKRET ŞAHİN DOKTOR
BALIKESİR   5 ALİ KEMAL DEVECİLER MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR   6 ENSAR AYTEKİN MALİ MÜŞAVİR
BALIKESİR   7 İRFAN BARIŞ EMEKLİ
BALIKESİR   8 İSMAİL AYNUR MALİ MÜŞAVİR
BARTIN   1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA MÜHENDİS
BARTIN   2 AYSU BANKOĞLU AVUKAT
BİLECİK   1 YAŞAR TÜZÜN İŞADAMI
BİLECİK   2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET AVUKAT
BOLU   1 TANJU ÖZCAN AVUKAT
BOLU   2 YUSUF RENKLİ AVUKAT
BOLU   3 MEHMET BURAK COP ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BURDUR   1 MEHMET GÖKER DOKTOR
BURDUR   2 KADİR KOÇ ÖĞRETMEN
BURDUR   3 OKAN KURD ECZACI
BURSA   1 LALE KARABIYIK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
BURSA   2 CEYHUN İRGİL DOKTOR
BURSA   3 ORHAN SARIBAL MÜHENDİS
BURSA   4 ERKAN AYDIN ECZACI
BURSA   5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU AVUKAT
BURSA   6 MUSTAFA ŞENYURT İŞADAMI
BURSA   7 ASÜDE ŞENOL AVUKAT
BURSA   8 NURAY ÇOHAN MİMAR
BURSA   9 İSMET KARACA TURİZMCİ
BURSA   10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN MÜHENDİS
BURSA   11 DENİZ BAYKAL AVUKAT
BURSA   12 ÖZGÜR ŞAHİN MÜHENDİS
BURSA   13 NECATİ ŞAHİN MÜHENDİS
BURSA   14 ŞADİ ÖZDEMİR İŞLETMECİ
BURSA   15 ERKAN DÖNMEZ YÖNETİCİ
BURSA   16 AYŞE ŞAHİN MALİ MÜŞAVİR
BURSA   17 İNAN KESER MÜHENDİS
BURSA   18 METİN ÇELİK ESNAF
ÇANAKKALE   1 MUHARREM ERKEK AVUKAT
ÇANAKKALE   2 BÜLENT ÖZ YÖNETİCİ
ÇANAKKALE   3 AHMET KÜÇÜK MÜHENDİS
ÇANAKKALE   4 ALİ SARIBAŞ MİMAR
ÇORUM   1 TUFAN KÖSE AVUKAT
ÇORUM   2 MUHARREM BOZDOĞAN ANTRENÖR
ÇORUM   3 DİNÇER SOLMAZ AVUKAT
ÇORUM   4 SAİM TOPGÜL SERBEST
DENİZLİ   1 MELİKE BASMACI MÜHENDİS
DENİZLİ   2 KAZIM ARSLAN AVUKAT
DENİZLİ   3 GÜLİZAR BİÇER KARACA AVUKAT
DENİZLİ   4 ADİL DEMİR AVUKAT
DENİZLİ   5 AHMET DİVARCI MÜHENDİS
DENİZLİ   6 HALİS ÖDEL İŞADAMI
DENİZLİ   7 ADNAN KESKİN AVUKAT
DÜZCE   1 ZAFER TEBER YÖNETİCİ
DÜZCE   2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU DOKTOR
DÜZCE   3 ÖMER TAŞLI EMEKLİ
EDİRNE   1 OKAN GAYTANCIOĞLU ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
EDİRNE   2 ERDİN BİRCAN İŞADAMI
EDİRNE   3 GÜRKAN GÜNESER MÜHENDİS
ERZİNCAN   1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN DOKTOR
ERZİNCAN   2 YALÇIN TANRIVERDİ MEMUR
GİRESUN   1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ECZACI
GİRESUN   2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ECZACI
GİRESUN   3 İBRAHİM AKGÜN İŞÇİ
GİRESUN   4 BASRİ GÜRSOY ECZACI
ISPARTA   1 İRFAN BAKIR MÜHENDİS
ISPARTA   2 MUSTAFA CEYHAN İŞLETMECİ
ISPARTA   3 İZZET BEYDOĞAN ÇİFTÇİ
ISPARTA   4 NACİ YOLDAŞ MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 1 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge 2 BARIŞ YARKADAŞ GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge 3 MAHMUT TANAL AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge 4 OĞUZ KAAN SALICI SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 1. Bölge 5 ONURSAL ADIGÜZEL MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 6 ALİ ÖZCAN MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 7 METİN AĞIRMAN MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 8 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 1. Bölge 9 CEM HAYDAR BEKTAŞ EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge 10 BİRSEN TURSUN DEMİREL DOKTOR
İSTANBUL 1. Bölge 11 İRFAN KARACAN AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge 12 BERHAN ŞİMŞEK YÖNETMEN
İSTANBUL 1. Bölge 13 DERYA ŞENTÜRK EKONOMİST
İSTANBUL 1. Bölge 14 MUSTAFA CAN ATAKLI GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge 15 NECDET SARAÇ GAZETECİ
İSTANBUL 1. Bölge 16 HASAN UZUNYAYLA İŞADAMI
İSTANBUL 1. Bölge 17 OSMAN TANEY KORUTÜRK EMEKLİ
İSTANBUL 1. Bölge 18 İLKAY ORHAN AVUKAT
İSTANBUL 1. Bölge 19 ERKAN BAŞBOĞA ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 1. Bölge 20 NURETTİN SARIBAL MÜHENDİS
İSTANBUL 1. Bölge 21 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 1. Bölge 22 HÜSNİYE KAYA TURİZMCİ
İSTANBUL 1. Bölge 23 ÖZGEN NAMA YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 24 SÜLEYMAN GÜZEL YÖNETİCİ
İSTANBUL 1. Bölge 25 FATMA NUR SERTER ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 1. Bölge 26 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA DOKTOR
İSTANBUL 2. Bölge 1 AYKUT ERDOĞDU DENETÇİ
İSTANBUL 2. Bölge 2 DURSUN ÇİÇEK EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge 3 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN MİMAR
İSTANBUL 2. Bölge 4 DİDEM ENGİN MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 5 MUSTAFA SARIGÜL İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 6 YÜKSEL MANSUR KILINÇ YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge 7 CENGİZ ALP DOKTOR
İSTANBUL 2. Bölge 8 ÇETİN SOYSAL EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge 9 MELDA ONUR YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge 10 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD
İBRAHİMHAKKIOĞLU
GAZETECİ
İSTANBUL 2. Bölge 11 GÜL YÜKSEL SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL 2. Bölge 12 ZEYNEL ÖZTÜRK AVUKAT
İSTANBUL 2. Bölge 13 İNAN GÜNEY MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 2. Bölge 14 DURSUN BULUT MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 15 ÖZGÜR KOÇAK İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 16 MEHMET ERCAN KARAKAŞ MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 17 GÜVEN KARATAŞ YÖNETİCİ
İSTANBUL 2. Bölge 18 SEYFULLAH BEYSÜLEN EMEKLİ
İSTANBUL 2. Bölge 19 MUSTAFA OZAN ŞER İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 20 TEVFİK CEM TÜZÜN MÜHENDİS
İSTANBUL 2. Bölge 21 MEHMET SEVİGEN İŞADAMI
İSTANBUL 2. Bölge 22 HÜLYA GÜNTAŞ ÖĞRETMEN
İSTANBUL 3. Bölge 1 İLHAN CİHANER AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 2 ALİ ŞEKER DOKTOR
İSTANBUL 3. Bölge 3 EREN ERDEM GAZETECİ
İSTANBUL 3. Bölge 4 ZEYNEL EMRE AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 5 SİBEL ÖZDEMİR ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İSTANBUL 3. Bölge 6 EMİNE GÜLİZAR EMECAN MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 7 EFKAN BOLAÇ AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 8 ÖZGÜR KARABAT MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge 9 SÜLEYMAN ÇELEBİ SENDİKACI
İSTANBUL 3. Bölge 10 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN DİŞ HEKİMİ
İSTANBUL 3. Bölge 11 ERHAN BOZAN İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge 12 TÜLAY ATEŞ AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 13 MEHTAP ALBAYRAK MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 14 RIZA AKPOLAT TURİZMCİ
İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN AYDOĞDU İŞADAMI
İSTANBUL 3. Bölge 16 KEMAL ÇEBİ İKTİSATÇI
İSTANBUL 3. Bölge 17 NURCAN ŞANLI İŞKADINI
İSTANBUL 3. Bölge 18 ŞAHANIM METER MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 19 TAŞKAN UYSAL SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge 20 İBRAHİM YENER ÖĞRETMEN
İSTANBUL 3. Bölge 21 YEĞÂNE GÜLEY AVUKAT
İSTANBUL 3. Bölge 22 HÜSEYİN AKSU YÖNETİCİ
İSTANBUL 3. Bölge 23 KEMAL DENİZ BOZKURT MÜHENDİS
İSTANBUL 3. Bölge 24 SELAMİ DEĞİRMENCİ MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL 3. Bölge 25 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR SERBEST
İSTANBUL 3. Bölge 26 ALİ ULVİ GÖKBULAK EKONOMİST
İZMİR 1. Bölge 1 MUSA ÇAM EĞİTİMCİ
İZMİR 1. Bölge 2 TACETTİN BAYIR İŞADAMI
İZMİR 1. Bölge 3 ALİ YİĞİT İŞLETMECİ
İZMİR 1. Bölge 4 MURAT BAKAN AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 5 MUHSİN KURT İŞADAMI
İZMİR 1. Bölge 6 ALİ HIDIR ULUDAĞ AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 7 EDNAN ARSLAN MÜHENDİS
İZMİR 1. Bölge 8 SABRİ ERGÜL AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 9 SEVDA ERDAN KILIÇ AVUKAT
İZMİR 1. Bölge 10 TURGAY BOZOĞLU EKONOMİST
İZMİR 2. Bölge 1 KEMAL KILIÇDAROĞLU HESAP UZMANI
İZMİR 2. Bölge 2 MUSTAFA ALİ BALBAY GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge 3 ATİLA SERTEL GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge 4 KAMİL OKYAY SINDIR ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İZMİR 2. Bölge 5 ALİ ENGİN İŞADAMI
İZMİR 2. Bölge 6 HÜSEYİN SEZER MÜHENDİS
İZMİR 2. Bölge 7 ÜLKÜMEN RODOPLU DOKTOR
İZMİR 2. Bölge 8 TAHA OKAN DOKTOR
İZMİR 2. Bölge 9 NURGÜL UÇAR AKTUĞ GAZETECİ
İZMİR 2. Bölge 10 ALİ KEMAL ELİTAŞ TEKNİSYEN
KAHRAMANMARAŞ   1 KAMİL DALKARA SANAYİCİ
KAHRAMANMARAŞ   2 EYLEM ÇAĞRAŞ AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ   3 HİLMİ EMRE KAZANCI MALİ MÜŞAVİR
KAHRAMANMARAŞ   4 KİBAR ÖZDEMİR İŞLETMECİ
KAHRAMANMARAŞ   5 SELİM SÜMEN AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ   6 FATİH VİCDAN MUHASEBECİ
KAHRAMANMARAŞ   7 DURAN ÖZDAL İŞADAMI
KARABÜK   1 CEVDET AKAY İŞADAMI
KARABÜK   2 MUSTAFA AKAY GAZETECİ
KARAMAN   1 MUSTAFA CEM KAĞNICI MÜHENDİS
KARAMAN   2 UYGAR TALAY ECZACI
KAYSERİ   1 ÇETİN ARIK DOKTOR
KAYSERİ   2 ALİ PAŞA TAN MALİYECİ
KAYSERİ   3 AŞKIN GENÇ İŞADAMI
KAYSERİ   4 FEYZULLAH KESKİN SERBEST
KAYSERİ   5 TÜLİN TEMEL MÜHENDİS
KAYSERİ   6 MUSTAFA ASLAN AVUKAT
KAYSERİ   7 AYHAN GÜLSOY EMEKLİ
KAYSERİ   8 MESUT AY YÖNETİCİ
KIRIKKALE   1 MURAT ÇAKIRCA AVUKAT
KIRIKKALE   2 ZİYA KAVLAK AVUKAT
KIRIKKALE   3 HACI ARAP KARADURMUŞ EMEKLİ
KIRKLARELİ   1 TÜRABİ KAYAN MİMAR
KIRKLARELİ   2 VECDİ GÜNDOĞDU ESNAF
KIRKLARELİ   3 MEHMET TUNA SOYKAN DİŞ HEKİMİ
KIRŞEHİR   1 YILMAZ ZENGİN İŞADAMI
KIRŞEHİR   2 RİFAT ERTEM NOTER
KİLİS   1 MEHMET AKİF PERKER ESNAF
KİLİS   2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ EMEKLİ
KONYA   1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT DOKTOR
KONYA   2 GÜLSÜM FİLORİNALI MALİ MÜŞAVİR
KONYA   3 MEHMET TURGAY BİLGE AVUKAT
KONYA   4 ALİ CEMAL CÖMERT VETERİNER
KONYA   5 MEHMET ALİ ÜNAL MÜHENDİS
KONYA   6 ALİ SAYAR DOKTOR
KONYA   7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK İŞLETMECİ
KONYA   8 HÜSEYİN YAĞCI TİCARET
KONYA   9 SAİM SEZEN EMEKLİ
KONYA   10 ALİ TEKİŞ MÜHENDİS
KONYA   11 MUSA GÖKÇE TEKNİSYEN
KONYA   12 EMİNE BALIK AVUKAT
KONYA   13 MEHMET GAYRETLİ YÖNETİCİ
KONYA   14 MEHMET TOPBAŞ AVUKAT
KÜTAHYA   1 ALİ FAZIL KASAP DOKTOR
KÜTAHYA   2 MEHMET AYDIN UZUN İŞADAMI
KÜTAHYA   3 FİSUN YILDIZ EV HANIMI
KÜTAHYA   4 İBRAHİM SOLMAZ EMEKLİ
MALATYA   1 VELİ AĞBABA İŞADAMI
MALATYA   2 HULİSİ PORGALI İŞADAMI
MALATYA   3 BERNA KARADAŞ AVUKAT
MALATYA   4 MEMBA KUŞCU AVUKAT
MALATYA   5 YUSUF SÜRÜCÜ AVUKAT
MALATYA   6 ETEM KÖRÜKMEZ İŞADAMI
MANİSA   1 ÖZGÜR ÖZEL ECZACI
MANİSA   2 MAZLUM NURLU AVUKAT
MANİSA   3 TUR YILDIZ BİÇER DOKTOR
MANİSA   4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN MÜHENDİS
MANİSA   5 SABRİ TEMEL ESNAF
MANİSA   6 SAKİNE ÖZ MİMAR
MANİSA   7 ABDULLAH SAKA MALİ MÜŞAVİR
MANİSA   8 HASAN ÖREN İŞADAMI
MANİSA   9 SANİYE AĞGÜL ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
MERSİN   1 HÜSEYİN ÇAMAK DOKTOR
MERSİN   2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR YÖNETİCİ
MERSİN   3 AYTUĞ ATICI DOKTOR
MERSİN   4 SERDAL KUYUCUOĞLU MÜHENDİS
MERSİN   5 SİBEL GAZİ TABEL ŞEHİR PLANCISI
MERSİN   6 EBRU ÇALIŞKAN AVUKAT
MERSİN   7 SEYİT ÖZANANAR MÜHENDİS
MERSİN   8 ALİ KOÇ İŞADAMI
MERSİN   9 NEVİN ZAİMOĞLU AVUKAT
MUĞLA   1 AKIN ÜSTÜNDAĞ AVUKAT
MUĞLA   2 NURETTİN DEMİR DOKTOR
MUĞLA   3 BURAK ERBAY AVUKAT
MUĞLA   4 EMRAH DOĞU TURİZMCİ
MUĞLA   5 SÜLEYMAN GİRGİN İŞÇİ
NEVŞEHİR   1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER SERBEST
NEVŞEHİR   2 CUMA YORGANCI DOKTOR
NEVŞEHİR   3 MEHMET DEĞİRMENCİ EMEKLİ
NİĞDE   1 DOĞAN ŞAFAK TURİZMCİ
NİĞDE   2 SEVGİ ÖZBEK DİŞ HEKİMİ
NİĞDE   3 RAMAZAN ERTAN İŞADAMI
ORDU   1 SEYİT TORUN İKTİSATÇI
ORDU   2 MUSTAFA ADIGÜZEL DOKTOR
ORDU   3 İDRİS YILDIZ MÜHENDİS
ORDU   4 İSA YAZICI İŞLETMECİ
ORDU   5 OSMAN GÜNGÖR İŞADAMI
OSMANİYE   1 NİHAT ÇERÇİ ÖĞRETMEN
OSMANİYE   2 MURAT KOLUÇOLAK MÜHENDİS
OSMANİYE   3 SERPİL DÜZGÜN EV HANIMI
OSMANİYE   4 HATİCE ERDUR EMEKLİ
SAMSUN   1 KEMAL ZEYBEK İŞADAMI
SAMSUN   2 HAYATİ TEKİN MİMAR
SAMSUN   3 NESLİHAN HANCIOĞLU EMEKLİ
SAMSUN   4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN MÜHENDİS
SAMSUN   5 ŞABAN SEVİNÇ GAZETECİ
SAMSUN   6 FATMA NECİLE ÇOKAY DİŞ HEKİMİ
SAMSUN   7 ATIF TOMRUKÇU MÜHENDİS
SAMSUN   8 ŞEVKİ YILMAZ MÜTEAHHİT
SAMSUN   9 MEHMET ATALAY YÖNETİCİ
SİNOP   1 BARIŞ KARADENİZ EKONOMİST
SİNOP   2 MUSTAFA ACUN EMEKLİ
SİVAS   1 ALİ AKYILDIZ MÜHENDİS
SİVAS   2 HAYDAR GÖLBAŞI ÖĞRETİM ÜYESİ
SİVAS   3 ULAŞ KARASU MÜHENDİS
SİVAS   4 BAKİ ÇOBAN DOKTOR
SİVAS   5 İSMAİL ŞAHİN AVUKAT
TEKİRDAĞ   1 CANDAN YÜCEER DOKTOR
TEKİRDAĞ   2 EMRE KÖPRÜLÜ AVUKAT
TEKİRDAĞ   3 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN MÜHENDİS
TEKİRDAĞ   4 ARZU MANDALI SUCU YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ   5 ŞERAFETDİN TERZİ EMEKLİ
TRABZON   1 HALUK PEKŞEN AVUKAT
TRABZON   2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK MÜHENDİS
TRABZON   3 AHMET KAYA MÜHENDİS
TRABZON   4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ESNAF
TRABZON   5 YAVUZ KARAN İŞLETMECİ
TRABZON   6 MUSTAFA AYDIN UZMAN
UŞAK   1 ÖZKAN YALIM SERBEST
UŞAK   2 İSMET AKIN İŞADAMI
UŞAK   3 MUSTAFA AYDIN VETERİNER
YOZGAT   1 HASAN ASLAN NURDOĞDU İŞADAMI
YOZGAT   2 ZEYNEP KILINÇARSLAN İŞKADINI
YOZGAT   3 GÜLHANIM CEYLAN EMEKLİ
YOZGAT   4 HATİCE AÇIKGÖZ EV HANIMI
ZONGULDAK   1 ŞERAFETTİN TURPCU MİMAR
ZONGULDAK   2 DENİZ YAVUZYILMAZ MÜHENDİS
ZONGULDAK   3 HARUN AKIN İŞADAMI
ZONGULDAK   4 ALİ İHSAN KÖKTÜRK AVUKAT