Seçim Haritası portalında 2015 genel seçimleri üzerine çalışmalar hızla devam ediyor: http://secimharitasi.com/secim-2015

Daha etkin, yetkin ve verimli bir TBMM için Milletvekili adaylarınızı bugünden önerin, destekleyin, paylaşın, tartışın. 

Seçim Haritası web sitesi Aralık ayında 390.000, Ocak ayında 897.000 kişi tarafından ziyaret edildi. Şubat ayında ise günlük ortalama ziyaretçi sayısı 35.000’i aştı.

Seçim siteleri arasında bir ilki gerçekleştirerek 2015 genel seçimleri öncesinde politika üretimini tüm kamuoyunun açık, şeffaf ve katılımcı bir şekilde tartışması için seçmenlere “Türkiye’nin temel meseleleri hakkında ne düşünüyorsunuz” ve “siz iktidarda olsanız ne yapardınız” diye soruyoruz:
http://secimharitasi.com/siyasi-tercih-arastirmasi

Sizi 50 soruluk kapsamlı anketimize katılmaya davet ediyoruz. Ayrıca çalışmayı arkadaşlarınıza ve siyasetle ilgilenen herkese duyurmanızı da özellikle rica ediyoruz. Sonuçları hem sizlerle anlık olarak paylaşacağız, hem de tüm siyasi partilere sunacağız.

Seçim Haritası web sitesinde en son seçim anketleri ve siyasi parti haberlerini takip edebilir, eski seçim sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca pek çok interaktif uygulamadan da faydalanabilirsiniz:  http://secimharitasi.com/uygulamalar
-    Hangi partiye yakınsınız?
-    Hangi parti yüzde kaç oyla kaç milletvekili çıkarır?
-    Siyasetçilerin karşılaştırmalı sosyal medya performansları
-    Partilerin seçimlerde aldıkları oylar ve illerdeki sosyo ekonomik veriler arasındaki ilişkiler  

2015 seçimlerinde ücretli ya da gönüllü olarak görev yapmak istiyorsanız, parti ve adaylarla irtibata geçmek için veritabanımıza kaydolabilirsiniz.

Demokrasimizi bir an önce daha adil, özgürlükçü ve katılımcı hale getirmek için hepimize görev düşüyor. Katılın, siyaseti başkaları değil siz şekillendirin.