Ümit Özdağ

Düzenle

Ümit Özdağ Kimdir?

wer54w66sf32re2

YORUM YAZIN

Email adresiniz ve telefon numaranız yayınlanmayacaktır.

6 YORUM

 • Site Ziyaretçisi

  15 Kasım 2021 10:14
  Ben de Atatürk`e saygı duymayanlardan rahatsızım, onları hiç sevmiyorum. Ben de ülkemde mülteci istemiyorum. Hatta bizlere karşı saldırdıklarında zorla gönderilmelerini de düşünüyorum çoğu kez. İlk yorumumda da zaten bunu yazmışım yine sinirli iken. Lakin yine de ne olursa olsun bunun çözümü etik bir şekilde, ne kadar ülkemde zayıflamış olsa da hukuk yolu ile olmalı. Yoksa haklı iken haksız duruma düşeriz. Şu ana kadar yaptığım tüm yorumlarda bilmeden bir yanlışım olduysa herkesten özür dilerim. Kusuruma bakmayın.
 • Site Ziyaretçisi

  15 Kasım 2021 10:04
  Ben sorunların darp ve keskin çıkışlar ile değil, uygun ve doğru bir dille, bu da işe yaramazsa yasal çerçeveler içinde, hukuk yolu ile çözülmesinden yanayım. Yanlış düşünüyorsam ve yorum yaptıysam herkes beni mazur görsün.
 • Site Ziyaretçisi

  15 Kasım 2021 09:56
  Önceki yorumumda yeni tanıdığım için olumlu yorum yapmıştım ama aşırı radikal söylemleri kendisinden tereddüt ettirdi. Atatürk`e saygı duruşu yapmayan birini darp edenleri tebrik etmeye gitmiş. Saygı duruşunda durmama durumu elbette bu ülkeye büyük emekler vermiş büyük lider Atatürk`e karşı gerçekten çok ayıp bir şey lakin bunun çözümü illa darp mı olmalıydı? Ya da darp edenleri övmek mi?
 • Site Ziyaretçisi

  10 Ekim 2021 07:45
  Ümit Özdağ`ı yeni tanıdım. İyi bir siyasetçi mi kötü bir siyasetçi mi bilmiyorum lakin sanırım şu an mülteci konusunda sorunu dile getiren tek parti kurduğu zafer partisi. Zafer Partisi 2023 seçimlerinde ister kazansın ister kaybetsin bir z kuşağı üyesi olarak oyumu zafer partisine vereceğim. Kemal Kılıçdaroğlu bey de mültecileri zorla göndermeyeceğiz diye eveleyip geveleye dursun!!!
 • 6 Nisan 2015 06:21
  Ülkücü duruşun örnek şahsiyetlerin den kıymetli özdağ inşallah mecliste en yararlı işlere katkı sağlayacaktır hayırlı olsun hocam.
  wer54w66sf32re2
 • 2 Nisan 2015 11:16
  Partimizi her ortamda en iyi şekilde temsil edip ve en iyi şekilde savunabilen bir aday olarak görüyorum. Sayın Özdağ MHP için gerek olduğunu düşünüyorum.
  wer54w66sf32re2