Secimharitasi.com SMS Seçim Anketi Başladı

Artık secimharitasi.com seçim anketine sms ile katılabilirsiniz. SMS anketi uygulamasına dahil olan adayları SMS ile de destekleyebilirsiniz. SMS anketinde alınan oylar, anketin toplam oy sayısına eklenir.

Nasıl Çalışır?

SMS anketine katılan adaya destek olmak için aday yazıp boşluk bırakıp adayın secimharitasi.com aday numarasını yazmak ve 0850 304 23 29 no`lu numaraya göndermek yeterli. SMS anketine katılımınız başarılı ise size aday adına teşekkür sms`i gelecek ve adayın SMS sayacı ve toplam anket desteği artmış olacak, bu kadar basit.

SMS Seçim Anketi

Ücreti Nedir?

SMS gönderim bedeli abonenin varsa her yöne SMS hakkından düşer, abonenin her yöne SMS hakkı yoksa yoksa mevcut operatörünün SMS tarifesinden ücretlendirilir.

Şartları Nedir?

  • Bir aday için en fazla bir defa SMS anketine katılım sağlanabilir.
  • Telefon numaralarınız kesinlikle aday ya da 3. kişi ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır.
  • Adayın SMS anketine katılımı için başvurusu zorunludur.

Avantajları Nedir?

  • Adayı secimharitasi.com seçim anketinde desteklemek için internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. Böylece ülkemizin en ücra köşesinde internet erişimi olmayan köylerindeki temayül de ankete yansır.
  • GSM abonesi, bir aday için en fazla bir defa ankete katılabileceği için adayın seçim anketinde tam olarak kaç farklı kişi tarafından desteklendiği takip edilebilir.

Aday adayıyım SMS anketine katılmak istiyorum

Adayın SMS seçim anketine dahil olması için başvurusu zorunludurSMS anketine katılım ücreti aday için KDV dahil 500 TL`dir. Ayrıca ilk 500 destek sms`i için aday adına teşekkür sms gönderimini secimharitasi.com hediye eder. İletişim bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

PAYLAŞ