Seçim Haritası nedir?

2014 yerel seçimleri öncesinde seçmenlerin aday belirleme sürecine aktif olarak katılmalarına destek olma amaçlı bağımsız bir sitedir.

Seçim Haritası ücretli midir?

SecimHaritasi.Com, hem adaylar hem de seçmenler için ücretsiz bir web uygulamasıdır. Ön plana çıkmak isteyen adaylar bizimle iletişime geçip reklam verebilirler.

Seçim Haritası`na reklam verebilir miyim?

Ön plana çıkmak isteyen adaylar ya da ürün ve hizmetlerini seçmenlere ve adaylara tanıtmak isteyen kuruluşlar bize ulaşarak reklam verebilirler.

Aday adayıyım, kendimi Seçim Haritası`na nasıl kaydedebilirim?

http://secimharitasi.com/uye-ol.html adresinden üye olduktan sonra, http://secimharitasi.com/aday-oner adresinden "Yeni Aday Kaydı Oluşturmak İstiyorum" butonuna tıklayarak gerekli yönlendirmeleri takip ederek 3 adımda kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir seçmen olarak Seçim Haritası`na yeni bir aday önerebilir miyim?

http://secimharitasi.com/uye-ol.html adresinden üye olduktan sonra, http://secimharitasi.com/aday-oner adresinden "Yeni Aday Kaydı Oluşturmak İstiyorum" butonuna tıklayarak gerekli yönlendirmeleri takip ederek 3 adımda istediğiniz adayı önerebilirsiniz.

Bir adayı nasıl destekleyebilirim?

Seçim bölgesi ya da adayınızın sayfasında "Oy Ver" butonuna tıklayarak adayınızı destekleyebilirsiniz. Öneri sayılarına göre seçim bölgelerinde adaylar sıralanır, siz önerdikçe adayınız üst sıralara çıkar.

"Günün En Aktif Adayları" Nedir?

"Günün En Aktif Adayları" bölümünde belirli bir algoritmayla güncel aktif adaylar listelenir. Adayın anlık destek sayısı gibi bir çok parametreyle bu liste oluşur.

Reklamlarınız ile ilgili sorularınız için iletişim formunu kullanabilirsiniz.