Gürbüz Süleymanoğlu

1.238 Ziyaretçi 1.414 Görüntüleme
PAYLAŞ
Gürbüz Süleymanoğlu Kimdir?
Evliyim, 3 Çocuk babasıyım.

Eğitim Ve Kişisel Bilgilerim
01.03.1963 Ardahan ili Göle ilçesi Yanatlı köyünde doğdum. Eğitimime köyüm olan Yanatlı ilkokulunda başladım, Ortaokul ve Lise`yi, lise 2. sınıfa kadar Göle 100. Yıl Lisesinde okudum. Lise son sınıfı İstanbul Küçükçekmece Sefaköy lisesi`nde bitirdim. 2014 Yılında Breyer State University`de İşletme Bölümünü bitirdim.

Siyaset Bilgilerim
1990 yılında Doğruyol Partisi Esenyurt Gençlik Kolları Başkanı olarak siyasete girdim. 1992 yılında Doğruyol Partisi Esenyurt Belde Başkanı olarak 2 yıl süre ile görev yaptım. 1994 yerel seçimlerinde Doğruyol Partisi Esenyurt Belediyesi Başkan adayı oldum. 1999 genel seçimlerinde DOĞRUYOL PARTİSİ Ardahan Milletvekili adayı oldum. 2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi Avcılar İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulunda görev aldım. 2004 yılında yapılan yerel seçimlerde Esenyurt Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi olarak seçildim. 2004/2019 yılları arasında;
Esenyurt Belediyesi`nde iki dönem Meclis Üyeliği ve Belediye Başkan Yardımcılığı,
Bir dönem`de Esenyurt Belediye Başkan Vekilliği görevini yaptım.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi`nde Tarım ve Köy İşleri Komisyonunda görev aldım.
MÜSİAD GENEL MERKEZ ÜYESİ ve MÜSİAD ARDAHAN İL TEMSİLCİSİYİM.

Meslek Bilgilerim
1988 yılında İstanbul Avcılar İlçesinde Trafik Müşavirliği ve Sigorta Acentesi İşletmeliğine başladım halen faaliyetime devam etmekteyim.
Mobilya ve Otomotiv setöründe hizmet vermekteyim.

Aday proje bilgisi bulunmamaktadır.

Yorum Ekle

1 Yorum
  • blog

    Merhabalar yıllarını partisine gönül vermiş, Her daim teşkilatıyla iç içedir, Her daim toplumda sevilen ,sayılan bir isimdir, Kendisine çıktıgı bu yolda başarılar diyorum, İnşallah reisimizin de vekil aday adayımıza iyi bir sıralama vereceğini temenni ediyorum Esenyurt bölgesine..