Hakan Kayaalp

1.778 Ziyaretçi 2.437 Görüntüleme
PAYLAŞ
Hakan Kayaalp Kimdir?
Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayı Hakan Kayaalp, 01 Eylül 1971 tarihinde doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Balıkesir`in Ayvalık ilçesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Kırıkkale`de makine programları üzerine almıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

İş hayatına üniversite eğitimini tamamladıktan hemen sonra Gözlük ve çerçeve sektöründe`de çalışarak başlamıştır. Şu an Eyetech Gözlük Sanayi, Doğan Gözlük Sanayi ve Altan Optik satış mağazasının sahibi olarak iş hayatına devam etmektedir

2014 yerel seçimlerinde Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak görev yapmıştır. Sonrasında 2014-2017 yılları arasında Ak Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2019-2020 yılları arasında tekrar Ak Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı yapmıştır. Ayrıca Balıkesir Sanayi ve Ticaret Odası yönetim kurulunda da görev almıştır.

Aday proje bilgisi bulunmamaktadır.

Yorum Ekle

4 Yorum
 • blog

  Kendisini 10 yıldır tanıyorum, öncelikle muazzam bir iş insani. Ahlaklı ve dürüst bir kişi. Tanı tanıma siyasi kimliğini halk için sonuna kadar kullanan bir kişi. Ayvalik için büyük şehirin kapılarını açan ve ayvalikli için sonuna kadar hizmeti ariyan bir başkan.
  Millet vekili aday adaylığı ayvalik için büyük şanstır.. dilerim düzgün bir sırada aday olur ve kazanir.hizmet için varolucak naçizane insanlardandir.

 • blog

  Hakan Kayaalp diye yazılır..

  Adam diye okunur..

 • blog
  maviz kaya
  30 Mart 2023 21:12

  sayin baskanim Hakan Kayaalp Ayvalık ta bir cok projeyi gerçekleştirmiştir.Ayvalikta bu davaya ilk göğüs gerenlerdeniz. yolunuz acik olsun baskanim. rabbim güzel yüreğinize göre hakketiginiz yerde olursunuz Sayin Millet Vekilim.

 • blog

  Başarılı bir siyasetci